top of page

צוות בזכות

ויקטור לדרפרב

ויקטור לדרפרב

מנהל הכספים

 

victor@bizchut.org.il

אפרת תמונה לאתר_edited.jpg

אפרת וינשטיין 

דוברת ומנהלת ניו מדיה

efrat@bizchut.org.il

WhatsApp Image 2022-02-17 at 13_edited.jpg

ורד פרי

גיוס משאבים - ישראל

Vered.perry@bizchut.org.il

עדית סרגוסטי

 ד"ר עדית סרגוסטי

מנהלת תחום יישום מדיניות

 idit@bizchut.org.il

Avatar%20100_edited.png

עו"ד שרונה אליהו

מחלקה משפטית

sharona@bizchut.org.il

%D7%9E%D7%99%D7%A9%D7%9C_edited.jpg

עו"ד מישל מנספייזר

פיתוח משאבים
 

michele@bizchut.org.il

טלי.JPG

 ד"ר טלי מרקוס

מנכ״לית בזכות

tali@bizchut.org.il

ירדנה כהן

ירדנה כהן

מנהלת משרד

yardena@bizchut.org.il

מילכה מוזס שביט

מילכה מוזס-שביט

מנהלת מוקד פניות הציבור

 

milka@bizchut.org.il

ועד מנהל

בראש הארגון עומד ועד מנהל המורכב מאנשים עם וללא מוגבלות, אנשי מקצוע, אקדמיה, הורים ופעילים למען זכויות של אנשים עם מוגבלות; הועד מתווה את מדיניות העמותה, קובע את יעדיה ודן בהחלטות עקרוניות לגבי פעילותה. חברי הוועד פועלים בהתנדבות מלאה.

חברי הועד הנם:

מנדי לייטון בלישה

יו”ר הועד המנהל

יו”ר הועד המנהל של בזכות החל מינואר 2015. מנדי חברת הועד מנהל של בזכות מאז שנת 2002 ומתנדבת ופעילה בארגון מזה כ-12 שנה. בעבר שמשה מנדי כמקדמת חקיקה בכנסת מטעם בזכות. בשנת 2004 הקימה את העמותה למאבק בכאב בה היא משמשת כיו”ר, על מנת לשפר את הנגישות ואת איכות השירותים לטיפול בכאב וכדי לסייע ולתמוך בסובלים מכאב כרוני ובבני משפחותיהם. היא ממייסדי עמותת שב”ט (שותפות לבטיחות הטיפול הרפואי) הפועלת כדי לעודד ליצירת שותפות בין מטופלים לבין המטפלים בהם וחברת המועצה הציבורית של המכללה החברתית-כלכלית. מנדי זכתה בשנת 2008 בפרס זוסמן למצוינות בשירותים חברתיים בתחום ההתנדבות והפילנתרופיה. מנדי מתניידת בכיסא גלגלים וחיה עם כאבים כרונים קשים בכל גופה. היא גרה עם בן זוגה שארל ובתם בירושלים.

מנדי לייטון בלישה
עופר דהרי

עופר דהרי

מנכ"ל עמותת שק”ל

 

שימש בעבר כמנהל תחום הדיור בשק"ל (שירותים קהילתיים לאנשים עם צרכים מיוחדים). בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית, מתנייד בכסא גלגלים וחובב ספורט. חבר בועד המנהל משנת  2001.

ורד וינדמן

מנכ"לית המועצה לשלום הילד

שימשה בעבר כיועצת המשפטית של המועצה ומנהלת תוכנית ליווי ילדים נפגעי עבירה במועצה. היא משמשת מורה מן החוץ בבית הספר לעבודה סוציאלית ע”ש פול בראוולד באוניברסיטה העברית בירושלים, ובבית ספר רדזינר למשפטים במרכז הבינתחומי הרצליה. לורד תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. חברה בועד המנהל של בזכות כנציגת המועצה לשלום הילד משנת 2005.

ורד וינדמן
יהושוע הופמן

יהושע שופמן

יהושע היה היועץ המשפטי של האגודה לזכויות האזרח בישראל בעת הקמת ‘בזכות’. לאחר מכן הצטרף לשירות המדינה, ושימש, בין השאר, בתפקיד המשנה ליועץ המשפטי לממשלה (חקיקה). היום הוא פעיל בארגונים ציבוריים שונים, ובין השאר משמש חבר דירקטוריון של “כל זכות”, מיזם אינטרנטי לפרסום מרוכז של מידע על זכויות תושבי ישראל. חבר הועד המנהל משנת 2009.

ארי פלטיאל

מנהל אגף בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

נולד במונטריאל קנדה, ב-1950 ועלה ארצה בשלבים, שהתחילו בשנים 1958-1963 והסתיימו בסוף שנות השבעים, לאחר לימודים באוניברסיטאות באוטווה קנדה ובאוקספורד אנגליה. הוא בין מייסדי בזכות כנציגה, בזמנו, של הנהלת האגודה לזכויות האזרח. בין השאר הציע את השם ‘בזכות’ לארגון החדש שהוקם. ארי שימש כמנהל אגף בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה וכיום מרצה לדמוגרפיה וחבר הנהלת “עיר עמים”. ומוצא מרגוע בשייט בסירות. חבר בועד המנהל משנת 1998.

ארי פלטיאל
1.jpg

פרופ’ תום גומפל

בית הספר לחינוך מיוחד באוניברסיטה העברית, חוקר מדיניות השילוב בישראל ובחו"ל ותחום האלימות והרשע. כיהן כנשיא המחלקה הבינלאומית של Council for Exceptional Children וכמנכ"ל הארגון בחמשת השנים האחרונות. כיהן כעורך הראשי של Journal of International Special Needs Education במשך כעשור, חבר מערכת בכתבי עת רבים בנושא החינוך המיוחד והמספק ייעוץ למערכות חינוך במדינות שונות בתחום זה. מנהל המסלול של ניתוח התנהגות יישומי (ABA) באוניברסיטה העברית וחבר סגל ב- Åbo Akademi בצפון פינלנד במחלקות פסיכולוגיה התפתחותית ולימודי שלום (Peace Studies). חבר הועד המנהל משנת 2012.

דורון תמיר

יו”ר ועדת ארגון וכספים של בזכות

עורך דין משנת 1992 (שותף במשרד יגאל ארנון ושות’, עורכי דין) עוסק בתחום המכרזים הציבוריים, תשתיות, אנרגיה ואיכות הסביבה. כתב מאמרים בתחום המכרזים, שטרות ואיכות הסביבה (וספר בתחום דיני השטרות). דורון מתגורר במבשרת ציון, נשוי ואב לשלושה. חבר הועד המנהל של בזכות משנת 2002 ויו”ר ועדת ארגון וכספים של הארגון.

דורון תמיר
גלי דובש גוב ארי

גלי דובש גוב ארי

פעילה חברתית בתחום של אנשים עם מוגבלות, ממקימות קואליציית הורים לילדים עם צרכים מיוחדים, חברת ועד וארגוני הורים לילדים עם שיתוק מוחין, מעורבת בקידום חקיקה, יזמות, מיצוי זכויות, תמיכה במשפחות, ובשינוי עמדות כלפי אנשים עם מוגבלויות. מנהלת קבוצות במדיה החברתית בתחום. מהנדסת מכונות, נשואה +3 ואמא לצעיר עם מוגבלות. גרה במשמר העמק. חברה בועד המנהל משנת 2018.

ד”ר סילביה שטיגליץ

כיהנה עשר שנים כראש מסלול המכשיר מורים לילדים עם מוגבלויות מורכבות במכללה האקדמית לחינוך ע”ש דוד ילין. שותפה במכון לחינוך לקיימות בחינוך לקיימות בדוד ילין. מרכזת נגישות אקדמית  מנחה קורסים משולבים בנושא שינוי חברתי בתחום של המוגבלות בו לומדים יחד סטודנטים מן המניין וסטודנטים עם מוגבלות. ראש מדור קורסים וסדנאות ומנחה בקורס ניהול אקדמי במכון מופ”ת.  מרצה בתחום המוגבלות בקרית אקדמית קריית אונו. חברת הועד המנהל משנת 2015.

סילביה שטיגליץ
Avatar%20100_edited.png

 עו"ד משכית בנדל

ילידת ירושלים ותושבת תל אביב-יפו, אם לשניים.
סיימה לימודי עיצוב טקסטיל ושיווק בהצטיינות. בעלת תואר ראשון במשפטים מהמכללה למנהל בהצטיינות ותואר שני במשפטים במסגרת הקתדרה לזכויות אדם ע"ש אמיל זולא בהצטיינות.
תחום התמחותה הוא משפט ציבורי- חוקתי ומנהלי. מתמחה בקידום זכויות הורים וילדים בהקשר הטיפול מכוח חוק הנוער (טיפול והשגחה), הגנה על זכויות אדם בתחום הרווחה ובזכויות אנשים בעוני. 
משנת 2001 מתנדבת ועובדת בארגוני זכויות אדם. התמחתה באגודה לזכויות האזרח ומשמשת כעורכת דין בה משנת 2010.

bottom of page